+90 212 886 61 73
info@pektas.com.tr
Türkçe
  • Türkçe
  • Español
  • Русский
  • English

Hizmetler

hizmetler

Yedek Parça Temini

Pektaş, ürettiği ürünler için yedek parça temini hizmeti vermektedir. Firmanızda herhangi bir yedek parça ihtiyacı olması durumunda, gereken yedek parça profesyonel ekibimiz tarafından en kısa sürede ulaştırılır. Talebiniz doğrultusunda, tamir ve bakım hizmetleri de sağlanmaktadır.

Düzenli Bakım

Düzenli Bakım, önleyici bir faaliyettir. Bakım sözleşmesi yapılması durumunda, belirli periyotlarla önleyici bakım hizmeti sağlanır ve teknik ekip tarafından periyodik olarak makinelerin bakımı yapılır, değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilir. Böylece makineleriniz uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

Bakım anlaşmaları; Pektaş tarafından yapılan kontroller sırasında bakımı gerekli bulunan tüm ekipmanların tamirini içerir. (Malzeme dâhil veya hariç olmak üzere anlaşmaya bağlı olarak değişebilir.) Önerilen bakım sıklığı, sistemin ne sıklıkla çalıştığına ya da çalışma sürelerine bağlıdır ve firmanın ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Modernizasyon – Tadilat

Müşterilerimizin satın almış oldukları ürünleri, uzun yıllar problemsiz kullanabilmesi için modernizasyon ve tadilat süreleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Bu nedenle de ürünlerimizi sürekli olarak yenilemekte, gelişen teknolojilere bağlı olarak modernize etmekte ve iyileştirmekteyiz.

Pektaş, 40 yıldan beri müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Uzun yıllara dayanan bilgisi ve tecrübesi sayesinde, tesisinizin tüm sistemlerinin iyileştirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Call Now Button