+90 212 886 61 72 

+90 212 886 61 73
info@pektas.com.tr

Hakkımızda

Lojistik ve Sanayi sektörü için özel tasarımlı depo rafları ve anahtar teslimi otomasyon sistemleri üretimi alanında faaliyet gösteren Pektaş, 1977 yılında İstanbul’da kurulmuş, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine özel çözümler sunarak imalat sektöründe yerini almıştır.

Sektörün en eski firmalarından birisi olan Pektaş, pazardaki tasarım ve üretim birikimi ile 1980’den beri raf sistemleri üretimi yapmaktadır. Kurulduğu günden itibaren mühendislik hesaplarıyla yaptığı ürünlerin kalitesine son derece özen gösteren, AR/GE çalışmalarıyla, kendi geliştirdiği yenilikçi Depo ve Lojistik Çözümlerini üreterek, uzun yıllardır sektöre yön vermekte ve lider pozisyonunu haklı olarak korumaya devam etmektedir. 11,500 m2 kapalı alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde yüksek üretim hızı ile ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarında kaliteli ve güvenilir üretim garantisi sunmaktadır. 

PEKTAŞ çalışmalarında kalitesinden ödün vermemeyi temel prensip edinmiştir. İlk günden itibaren tüm faaliyetlerimizde gösterdiğimiz titizlik, ciddiyet, bilinç, kaliteli iş gücü desteği ile estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, koşulsuz memnuniyet sağlamak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumlulukları yerine getirmek en büyük hedeflerimizdendir.