+90 212 886 61 73
info@pektas.com.tr
Türkçe
  • Türkçe
  • Español
  • Русский
  • English

Hakkımızda

PEKTAŞ İstifleme, Sistem ve Donanımları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi


İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarının bilinciyle faaliyetlerini sürdüren KY PEKTAŞ, sektöründe dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

 

1977 yılında İstanbul’da %100 Türk sermaye ile kurularak, özel tasarımlı depo rafları ve anahtar teslim otomasyon sistemleri üretimi yapan PEKTAŞ, Raf ve Depolama Sistemleri sektörünün lider firmalarındandır. 1980 yılından itibaren tasarladığı ve ürettiği depolama çözümlerini, müşterilerinin beğenisine sunan PEKTAŞ, 2020 yılında KY PEKTAŞ olarak yeni bir atılımla faaliyetlerini sürdürmektedir. KY PEKTAŞ, başta lojistik ve otomasyon sektörünün seçkin markaları olmak üzere, istifleme ihtiyacı duyan tüm sanayi kuruluşlarına özel mühendislik çözümleri sunmaktadır.

 

11.500 m²’lik kapalı alana sahip üretim tesisinde, konusunda uzman mühendis kadrosuyla, her projeye ayrı çözümler sunarak faaliyetlerini sürdüren KY PEKTAŞ, gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla sektörün teknolojik gelişimine katkıda bulunmaktadır. Hayata geçirdiği projelerde, müşteri memnuniyetinin ötesine geçen tasarım ve uygulamalarla dikkatleri çeken KY PEKTAŞ, kendi geliştirdiği yenilikçi sistemlerle fonksiyonellikten ödün vermeden en doğru çözümleri sunmayı prensip edinmiştir. 

 

Takip edilen firma olmayı ve sektöre yön vermeyi ilke edinen KY PEKTAŞ, ISO 9001 Standartları’nda gerçekleştirdiği üretim teknikleri, ürün tasarımı ve kalitesiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. 

Call Now Button